Cud w żoliborskim zakonie. Ikona Prezesa zapłakała krwawymi łzami!

2
27818
źródło pixabay.com (CC0)

Na warszawski Żoliborz zmierzają tłumy wiernych. Orszak blokuje ulice i okupuje pobliskie skwery, parki oraz klatki schodowe. Setki ludzi chcą zobaczyć obraz, który według relacji świadków uronił dwie krwawe łzy.

Płótno, na którym widnieje podobizna Prezesa, znajduje się w jednym z warszawskich zakonów. Niewiele o nim wiadomo, a sam Kaczyński niechętnie zabiera głos w sprawie sekty.

Ikona Prezesa zapłakała nad ciężkim losem Polaków. Każda z krwawych łez oznaczała strony pułapki, w której znalazła się biedna matka Polska. Z jednej strony Unia Europejska, z drugiej Federacja Rosji. Odwieczni wrogowie. – twierdzą świadkowie wydarzenia.

Żoliborskie objawienie potwierdziło przypuszczenia o autentyczności relikwii. Według relacji akolitów, samo przebywanie w obecności ikony powoduje uzdrowienie duszy i ciała.

Choć sekta nie jest uznawana przez Kościół katolicki, to jednak ma mocne poparcie wśród niektórych kardynałów.

Parlament podjął decyzję o natychmiastowym przedruku ikony i umiejscowieniem jej we wszystkich pomieszczeniach placówek należących do Skarbu Państwa. Oczywiście w bezpośrednim sąsiedztwie krzyża.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku

  • Ryszard Kowalski

    O czym tu dyskutować? Albo to przedwczesny żart aprilisowy albo któryś z rzędu obraz polskiej ciemnoty. Zaczynam rozumieć Polski dylemat. Państwa ościenne rozwiązały ten problem. Kościół mają na swoim miejscu. My się z tym nie możemy uporać. I tak zostanie póki nie zniknie analfabetyzm, ignorancja.

    • Kamil Maćkowski

      Cała ta strona to jeden wielki żart 🙂