Donald T. z europejskim nakazem aresztowania. O pomoc poproszono Rutkowskiego!

0
779
źródło archiwum Biuro Rutkowski / Marek Łagowski // By EU2016 SK [CC0], via Wikimedia Commons

Prokuratura Generalna wystąpiła o europejski nakaz aresztowania dla Donalda T. Mężczyzna oskarżony jest o dokonanie znacznej ilości przestępstw świeckich oraz  kościelnych.

Policyjni śledczy otrzymali nakaz ustalenia oraz doprowadzenie oskarżonego przed obliczenie sprawiedliwości. Niestety, trop urywa się na informacjach zostawionych przez oskarżonego sąsiadom.

Donald był skryty. Mówił, że pojedzie szukać szczęścia na zachodzie. – powiedziała Pani Ewa (61 l.), sąsiadka poszukiwanego.

Na prośbę śledczych w pogoń za mężczyzną wyruszył Krzysztof Rutkowski.

Znany detektyw o niecodziennej aparycji oraz znany z silnego charakteru, we współpracy z organami ścigania poprowadzi akcję ujęcia przestępcy.

Technicy Kryminalni Biura Detektywistycznego Rutkowski w pierwszych godzinach działań ustalili, że poszukiwany znajduje się w regionie państw Beneluxu.

Jak zapowiedział właściciel Biura Detektywistycznego – Będzie bomba, gleba, pozamiatane. Donald T. jeszcze nie wie z kim tańczy!

Rzecznik Biura Detektywistycznego Krzysztof Rutkowski zaznacza, że planowana akcja będzie jedną z najbardziej spektakularnych.

Podczas tego zatrzymania zostaną użyte pojazdy opancerzone, myśliwce strategiczne, słonie bojowe oraz najnowszy nabytek biura – Air Force Rutban.

Akcja ujęcia przestępcy opłacana jest z prywatnych funduszy starszego Pana z Kotem.

W umowie zawarta jest klauzula o znacznej premii w przypadku konieczności zastrzelenia zatrzymanego.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.