Dramat kobiety! Kupiła w Lidlu torebkę Wittchen, okazało się, że na stronie producenta jest taniej!

12
100335
źródło pixabay.com + adwords

Tysiące osób ustawiło się pod Lidlem, kilka godzin przed otwarciem sklepów. Zwęszono interes, a informacja lotem błyskawicy wzbudziła ogromne zainteresowanie.

Ludzi wyciągając ostatnie grosze z książeczek oszczędnościowych, biorąc chwilówki i pożyczając pieniądze od najbliższej rodziny, sforsowali drzwi sklepów licząc na szybki biznes.

Bitwa, zadeptywanie słabszych i wyrywanie torebek trwały w całym kraju do wyczerpania zapasów.

Portale aukcyjne, ogłoszeniowe oraz social media, zostały zarzucone milionami ofert odsprzedaży torebek. Ku zdziwieniu wielu „biznesmenów i biznesmenek” okazało się, że Polacy położyli laskę na super promocję. A co najgorsze, niechętnie odkupują produkty z wieloprocentowym narzutem.

Niewiele osób sprawdziło, że na oficjalnej stronie producenta większość torebek można zamówić z dostawą do domu, za taką samą, a nawet niższą cenę.

Co można sprawdzić choćby tutaj.

 

Sama prawda.

 • GieZlo

  W Lidlu też kosztowały 279 zł.

  • Kamil Maćkowski

   mhm. Tylko aby kupić przez www nie trzeba się przepychać z tłumem, koczującym pod drzwiami 😛

   • GieZlo

    W Lidlu, w którym byłem nie było żadnej przepychanki i w południe było jeszcze ok. 50 toreb.
    Czy to aby Lidl sam nie kręci tych filmików?!

 • odlotolot

  Autor tego artykułu to skończony dureń. Żadnego z modeli toreb z Lidla nie było i nie ma w sklepie internetowym Wittchen. Te przecenione w sklepie internetowym Wittchen nawet podobne nie są do tych z Lidla a gdzie mowa o tym, że są to te same modele. Człowiek wypisuje bzdury.

  Autorze lepiej sam sprawdź zanim coś opublikujesz. Teraz możesz napisać sprostowanie do tego artykułu.

  • Kamil Maćkowski

   Nie napisałem, że te same torebki można kupić na stronie producenta co w Lidlu a to, że na stronie producenta jest milion tańszych torebek, również ze skóry. Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to staraj się tego nie robić.

   • odlotolot

    „Niewiele osób sprawdziło, że na oficjalnej stronie producenta większość
    torebek można zamówić z dostawą do domu, za taką samą, a nawet niższą
    cenę.”

    To samo sugeruje tytuł i taki był zamiar tego artykułu – clickbait. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta na tym gównoportalu.
    Pozdrawiam cieplutko 🙂

    • Stacha

     Mi jakoś ten tytuł tego nie sugeruje, a gównoburzę to tylko ty wywołałeś swoim komentarzem 🙂 „to samo” a „taką samą” nie znaczy tego samego 😉

     • odlotolot

      Jak tytuł ci nic nie sugeruje to troche malo kumaty jestes. Ale co to clickbait wiesz?

      Cel został osiągnięty – artykuł nabił ponad 90 tys wyświetleń, gdzie pozostałe artykuły na tym gównoportalu mają ich po kilkaset 😉

      Jak macie zamiar wrzucac dalej taki spam na wykop to powodzenia.

     • Kamil Maćkowski
     • odlotolot
     • Kamil Maćkowski

      ufff… 🙂

     • Dorota

      Muszę się zgodzić z odlotolot. Kamil Maćkowski, domnieman,że jesteś facetem, więc na torebkach damskich mało się znasz. Owszem na stronie producenta znajdziesz modele poniżej ceny 279,00, lecz w większości są to torebki ze skóry ekologicznej, Nawet jeżeli już uda się odnależć torebkę skórzaną w tej cenie, są to modele małe, nie mieszczące formatu A4. Porównując torebki, jakie można było zakupić w Lidlu a te znajdujące się na stronie producenta, ceny takich torebek na stronie zaczynają się od kwoty 450 zł.