Ekspertka MEN od edukacji seksualnej: masturbacja może wywołać ślepotę.

0
1044
źródło pixabay.com (CC0)

Ekspertka MEN opracowała specjalny podręcznik dla młodzieży. Poradnik zawiera instrukcje radzenia sobie z popędem seksualnym, pryszczami oraz informacje o szkodliwości masturbacji.

Przygotowaniem materiałów, oprawą graficzną oraz układem stron zajęłam się samodzielnie. Wszystkie informacje opracowane są na kanwie moich wieloletnich doświadczeń – twierdzi ekspertka MEN.

Wiadomym było, że temat seksualności wśród młodzieży będzie zawężony do tematyki życia w tradycyjnym, katolickim małżeństwie.

Mimo tej wiedzy, niewiele osób mogło przypuszczać, że podręcznik wychowania do życia w rodzinie będzie zawierał  tak wiele kontrowersyjnych, a przede wszystkich nierealnych poglądów.

W poradniku znajdziemy informację jak za pomocą szklanki wody ugasić pożar ochoty na seks przedmałżeński, sposób likwidacji pryszczy za pomocą modlitwy, oraz ostrzeżenie przed masturbacją, która może wywołać nieodwracalną ślepotę.

Do ostatniego z punktów odnieśli się obecni gimnazjaliści. Młodzi ludzie twierdzą, że o ile prawdą by było, że masturbacja wywołuje ślepotę, w ich szkole nie nie byłoby nawet jednej, widzącej osoby.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.