Feministki: mamy domowe sposoby na usunięcie ciąży! Nie powstrzymacie nas!

0
2528
źródło pixabay.com

Większość feministek uważa, że aborcja powinna być legalna, darmowa, a dostęp do niej powszechny na poziomie ilości salonów fryzjerskich w każdej miejscowości posiadającej więcej niż 300 mieszkańców. Rząd, który ogłosił przygotowania do projektu antyaborcyjnego spotkał się z szeregiem nienawistych komentarzy ze strony kobiet, które twierdzą, że mają prawo decydować o swoim ciele (i ciele nienarodzonego dziecka).

Większość oburzonych projektem kobiet zapomina o jednej zasadzie. Jak się ma głowę na karku, a nie pod kierownicą to problematyka aborcji w ogóle się nie pojawia. Wystarczy używać głowy, zażywając tabletki, lub mając w portfelu kondoma. To tak niewiele, a finalnie problem aborcyjny w przypadku „nie chcę – usuwam” zostałby zneutralizowanypisze seksuolog profesor Jak Korcipa w komentarzu dla TheOnionDaily

O zdanie zapytaliśmy również środowisko feministyczne, które w odpowiedzi przekazało nam, że przygotowują informator dotyczący aborcji domowych. Będzie zawierał on rady jak usunąć płód po zajściu w ciążę w zaciszu domowego ogniska. Poniżej przykłady.

Widelec – bierzemy nie za duży widelec z czteroma ząbkami. Dwa środkowe wyginamy obcęgami w dowolną stronę. Dwa pozostałe wkładamy do kontaktu. Jeżeli nic nie czujemy, zaczynamy „gmerać” do momentu poczucia mrowienia. Po tym zabiegu płód powinien umrzeć.

Odkurzacz – bierzemy odkurzacz i jego końcówkę starannie czyścimy. Wkładamy go do pochwy (warto wcześniej rozmasować szyjkę macicy) i włączamy na najwyższy obrót. Po 30 sekundach jest już po zabiegu. Gwarancją udanej aborcji jest dżwięk, który w rurze odkurzacza wydaje lecący płód. Przypomina on odgłos spadającego kotleta na ziemię.

Wieszak – z szafy wyjmujemy druciany wieszak i wyginamy go w spiralkę. Wkładamy ją do pochwy i kręcimy. Gdy poczujemy opór – wyjmujemy czekając na efekt końcowy. Jeżeli na końcu spiralki owinięty mamy płód oznacza to, że zabieg się udał.

Lekarz medycyny z Państwowego Szpitala Pediatrycznego, przedstawione metody określił jako „debilne” oraz „szkodliwe dla zdrowia”. Zaznaczył na koniec, że jedyny plus w/w zabiegów jest taki, że natura zawsze sama eliminowała najgłupsze i najsłabsze jednostki. W tym przypadku mamy do czynienia z samodestrukcją, ale jakby nie patrzeć – naturalną.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.