Flagowy algorytmy Google – spece od SEO drżą na myśl o Gołębiu.

0
2030
źródło pixabay.com (CC0) / logo Google

Liczba stron internetowych rośnie w zastraszającym tempie. Właściciele witryn podejmują często nieetyczne kroki aby ich strona znalazła się w pierwszej dziesiątce wyników. W odpowiedzi Google stworzyło „Gołębia”.

Gdy spece od międzynarodowego giganta borykali się z problemami dostarczenia ludzkości trafnych wyników, tysiące pseudo firm nieetycznymi metodami wypychało słabe witryny na pierwsze pozycje wyszukiwarki.

Po kilku zmianach standardów, wprowadzeniu kategoryzacji linków, okazało się, że wszelkie działania najtęższych głów od Google nic nie wniosły.

W odpowiedzi na te problemy stworzono nowatorski projekt o nazwie „Gołąb”.

Jak twierdzą pomysłodawcy nowego algorytmu – wszystko stanie się celem przypadku. Nie będzie słów kluczowych, black, ani white seo. Nie będzie niczego.

Twórcy wybrali gołębia jako flagowe stworzenie swojej wyszukiwarki z jednego, prostego powodu. Gołąb. Sra na wszystko.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.