Kobieta dokonała aktu kanibalizmu. Podobno skala zbrodni jest niewyobrażalna.

0
528
źródło pixabay.com (CC0)

Kobieta postawiona w stan oskarżenia przez lata ukrywała makabryczne oblicze. Swoje ofiary mamiła erotycznymi wiadomościami, aby na koniec wyssać z nich życiodajną energię. Śledczy natrafili na jej ślad dzięki specjalnej komórce CBŚP.

Wśród policjantów kobieta otrzymała pseudonim Modliszka. Śledczy po raz pierwszy natrafili na jej ślad podczas rutynowego przeszukiwania portali randkowych oraz aplikacji służącej do wirtualnego romansowania.

Śledczy ustalili, że kobiecie udało się ściągnąć pod swój dach dziesiątki mężczyzn. Żaden z nich nie spodziewał się, że przygodny seks może zakończyć się tragedią.

Prokuratora Generalna wyznaczyła specjalną komisję badająca przyczyny zamachu na zabite i zjedzone istnienia. Jak twierdzą policyjni informatorzy, prokuratur mówi nawet o milionie przypadków wyssanych i zjedzonych plemników.

Sprawa ma charakter poszlakowy, ponieważ nie udało się ustalić tożsamości ofiar. Prokuratura przewiduje kolejne zatrzymania.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.