MacBook AIR – Apple ukrywało informacje o nowym gadżecie do samego końca!

0
775
źródło pixabay.com (CC0)

Apple już kilka lat temu ubrał wszystkie swoje notebooki w jeden fason – Unibody. Ładne, kojarzące wszystkie produkty marki, łatwe do czyszczenia, eleganckie a co najważniejsze proste w obsłudze. Niewiele osób wiedziało, co tak naprawdę kryje się w sprzęcie Jobsa!

Szybsze i wydajniejsze od sprzętu konkurencji. Zawodowy system, który za jednym zamachem rozwiązywał zadania klienta indywidualnego, a zarazem był skrojony na miarę specjalistów.

Niewiele osób wiedziało o tym, że firma „ugryzionego jabłka” już od kilku lat funduje użytkownikom swoich produktów bardzo przydatny, przy okazji skrzętnie ukrywany gadżet.

Komputery przenośne posiadające ubranko unibody, mają z gruntu wzmocnioną obudowę. Dzięki temu mogą mieć wbudowaną wagę z elektronicznym wyświetlaczem.

Wystarczy stanąć na komputerze obiema stopami i się wyprostować. Po 6 sekundach, na górnej klapie komputera wyświetli się aktualna waga – mówią polscy dystrybutorzy

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.