Naukowcy są zgodni. Krystyna Pawłowicz jednak jest człowiekiem.

0
1131
źródło krystynapawlowicz.pl/pixabay.com

Setki godzin poświęcił Niezależny instytut Badań nad przypadkiem Pani Krystyny Pawłowicz. Część z internautów stwierdziła, że posłanka nie jest człowiekiem, a reptilianką. Słowem wyjaśnienia – rzekomo istniejącej rasy humanoidalnych gadów, najczęściej przedstawianych jako obdarzone inteligencją i zdolne do upodobnienia się wyglądem do ludzi.

Badania przeprowadzone przez NIB w Poznaniu dotyczyły różnych zachowań posłanki. Przez kilkanaście godzin oglądano wywiady, których Pani Krystyna udzieliła mediom oraz czytano jej wypowiedzi na serwisie społecznościowych Facebook.com.

Tutaj warto dodać, że podejrzani o bycie reptilianami są m.in. Władmimir Putin, Barack Obama, Angela Merkel oraz Papież Franciszek.

Wszystkie ekspertyzy wskazują, że kobieta nie może być reptilianką. Opracowania naukowe wskazują, że rasa ta jest wyjatkowo inteligentna oraz wykazująca cechy przywódcze. Naukowcy NIB kategorycznie zaprzeczają, aby Pani Krystyna mieściła się w ramach, które mogą wskazywać na powiązania jej osoby z reptilianami.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.