Sensacyjne znalezisko w podkarpackiej miejscowości. Jezus nie mógł być żydem!

7
3183
źródło pixabay.com (CC0)

Badania archeologiczne zostały przeprowadzone na zlecenie rządu. Uczeni z katolickiego uniwerku całkowicie oddalili dzisiejsze spojrzenie na historię, która ukształtowała znaną nam Europę i połowę świata.

Badania przeprowadzone przez polskich ekspertów z dziedziny archeologii odsunęły tezę, która mówiła o żydowskich korzeniach Jezusa.

Niewielka, podkarpacka wieś kryła odwieczny sekret fundamentu chrześcijaństwa. To w zaciszu słowiańskich lasów żył mężczyzna, który powinien być uważany za dzisiejszego proroka.

Polował na dzikie zwierzęta, pomagał wędrowcom, wspierał ubogich osadników. Nazywano go Janosikiem, ale wiemy, że te dane zostały zmienione celem ochrony jego najbliższych. – twierdzą archeolodzy z polskiej ekspedycji.

Naciągana, lecz postawiona przez polskich uczonych teza zwalnia z grzechu osoby porównujące ludzi gorszego sortu do żydowskiego nasienia.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku

 • lucjank

  Jezusa nazwisko to Kaczyński to głosili i głoszą apostołowie Rydzyk i Terlikowski oraz żony ich i dzieci.

  • Kamil Maćkowski

   Tylko, która z nich w takim razie była ladacznicą? 😀

   • lucjank

    Ladacznic ci w pisie dostatek.

    • Kamil Maćkowski

     A wystarczyłaby jedna!

     • lucjank

      Czyżby to była sugestia aby te niepotrzebne dziwki batogami precz gonić do domów mniej publicznych jak sejmu budynek, a przez ciemny lud zwanych więzieniami z oddziałami klasztornymi?

 • Aisha

  Wiedzialam! Jezus nie mogl byc zydem, bo Jozef nie mogl byc ciesla, jesli byl zydem. Znal ktos zyda ciesle???

  • Kamil Maćkowski

   Na dodatek rudego, z pejsami?!