SexShop wycofuje ze sprzedaży wibrator! Wykryto w nim poważną usterkę!

0
616
źródło pixabay.com

Jeżeli kupiłaś wibrator „Maxi King 50 cm Oral/Anal” w jednym z setek sklepów z gadżetami dla dorosłych, powinnaś go natychmiast zwrócić. Producent wykrył poważną usterkę, która może doprowadzić do wyrządzenia poważnych obrażeń.

Wszystkie Klientki, które zakupiły ten produkt mogą go zwrócić. Nie muszą posiadać oryginalnego opakowania, sprzęt może być używany, nie potrzebny jest do oddania paragon. Wystarczy podanie adresu domowego lub mailowego dzięki, któremu dokonano zamówienia dla potwierdzenie danych osobowych i odesłanie sprzętu – mówią producenci

Jak się okazało w wibratorze, zamontowany silnik do młotowiertarki udarowej mocy 2400W,  z prędkością obrotów do 1200 na minutę. Moc przełożona na potencjał obrotowy miał dostarczyć kobietom wielu niezapomnianych wrażeń.

Niestety, okazało się, że jedna z użytkowniczek „mocarnego sprzętu” po zamontowaniu przyssawek do podłogi i włączeniu urządzenia, kręciła się na nim 8 godzin. Kobietę udało się zdjąć z wibratora przez strażaków, którzy wyłączyli prąd na ulicy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.theoniondaily.com to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.