back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  1:0 dla Noki 3310

  Robienie sensacji z niczego, to nasza polska specjalizacja. Prześcigamy się w nonsensach, jak tylko chcemy komuś dowalić i cieszyć się chwilowym triumfem. Chwilowym, bo czasami ta wygrana jest obśmiewana i wyszydzana, i z triumfatora stajemy się ofiara losu.

  Tak było z niejaka panią Moniką Mesuret. Dla niewtajemniczonych, to najbardziej znana hejterka na TT, która jak donosi „niezalezna.pl” mieszka sobie na południu Francji i stamtąd atakuje polski rząd i polskiego Prezydenta. Ostatnio za sprawą publikacji „Faktu” pani Monisia zaatakowała Prezesa PiS. Zaatakowała i można rzec poległa. „Fakt odkrył, że kreowany na nowoczesnego lidera Kaczyński, który nie ma prawa jazdy, ani konta bankowego, posługuje się archaiczną Nokią 3310 z 2017 z dużymi klawiszami (model powstał w 2000). Taka ciekawostka.” – napisała Mesuret i szybko doczekała się riposty spod pióra mecenasa Smoktunowicza, który skomentował wpis Monisi słowami: „I ten starszy pan bez konta bankowego i prawa jazdy, z archaiczną Nokią od lat rozgrywa politycznie całą opozycję, na czele z Tuskiem jak dzieci w piaskownicy? Niedobrze…”. Tak pani Monisia poległa od własnej broni zważywszy ilość polubieni tweeta Smoktunowicza.

  My chcielibyśmy dodać do wpisu Smoktunowicza jeden techniczny drobiazg. Nokia 3310 była naszym najlepszym aparatem w historii pracowniczych i prywatnych mobilnych urządzeń. Chętnie byśmy do niej wrócili, a jakby za tym szła posada Prezesa …. fiu, fiu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap