back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  100 Lat życia i 3 dni pracy nad ustawą panie marszałku

  „Dziś są Twoje urodziny. Taki ważny, zwykły dzień. Może razem pomilczymy parę chwil. O tym, że nam nie jest źle” – śpiewał Ryszard Rynkowski.

  My z okazji urodzin marszałka Grodzkiego chcielibyśmy dołączyć się do życzeń, słanych panu marszałkowi ze wszystkich stron. Szczególnie dedykujemy, w tym dniu jego święta, te słowa wyśpiewane przez naszego, polskiego barda.

  Z okazji tego szczególnego dnia dla pana senatora chcielibyśmy zapewnić, że nie jest nam tak źle, jakby mogło się panu wydawać. Premier poluźnia obostrzenia. Żona pójdzie do fryzjera i kosmetyczki i jest szansa, że kwarantanna nie będzie przyczyną rozwodu. Dzieci pójdą na boisko, haratać w gałę, co przełoży się na nasz zdecydowanie lepszy humor. Pójdziemy do parku, lasu, na zakupy do galerii handlowej, co prawda jeszcze w maseczkach, ale nie będziemy narzekali, bo jest to zdecydowanie lepsza perspektywa niż siedzenie przed odbiornikiem telewizyjnym. Jeszcze raz oddamy się studiowaniu komunikatu agencji Bloomberg, która przewiduje, że Polska z walki z bakterią wyjdzie obronną ręką. Oddamy hołd wielkiemu Polakowi Św. Janowi Pawłowi II nie na mszy przed telewizorem, ale w naszej osiedlowej świątyni.

  Życzymy panu marszałkowi, aby tak jak my wykazał nieco więcej optymizmu. Winszujemy powrotu do myślenia zgodnego z regułami demokracji. Może w tym świątecznym nastroju pomilczy pan, jak sugerują słowa piosenki i da obywatelom szanse na wielkie święto demokracji, jakim są wybory.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: youtube.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap