back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  A co z klęską żywiołową?

  Naczelna znalazła ubytek w zębie. W związku z tym humor jej nie dopisuje. Od rana zarzuca nas pytaniami o to i tamto. Czego ta niewiasta od nas chce? Trzeba jej znaleźć szybko stomatologa, bo wytrzymać się nie da.

  Znaleźliśmy i już myśleliśmy, że sprawa jest załatwiona i można udać się na zasłużoną drzemkę, ale nie! Dzwoni po raz kolejny. Pyta, czy ma włożyć maseczkę udając się do gabinetu stomatologicznego? Skąd u niej taka odwaga? Otóż okazało się, że od rana siedzi przed telewizorem i co widzi? Podczas konferencji wiceministra zdrowia pojawili się posłowie Nitras i Kierwiński i urządzili happening bez maseczek. Myśli zatem, że obowiązku ich noszenia już nie ma, bo to Ci sami posłowie, którzy jeszcze przed kilkoma dniami ogłaszali stan klęski żywiołowej. Straszyli wyborami korespondencyjnymi, które miały wykosić połowę populacji Polaków. Trudno się z jej wątpliwościami nie zgodzić, ale przytomnie upominamy ją, aby ukryła swą uroczą twarz pod osłoną.

  Nie, nic z tego. Odpiera nasza pomysły podporządkowania się zaleceniom ministra zdrowia. Powołuje się na mistrza elegancji. Drążymy kto nim jest, bo mamy luki w wiedzy o modzie. Okazuje się, że to nikt inny tylko marszałek Tomasz Grodzki, który podczas przedstawiania nowego kandydata na kandydata Koalicji Obywatelskiej, wystąpił według niej w źle dobranych dżinsach. No ale co mają dżinsy do noszenia maseczek? Naczelna uznała, że to strój roboczy marszałka, który wybiera się zbierać podpisy pod nową kandydaturą, nawołując ustawodawców do zmuszenia pozostałych kandydatów do zbiórki danych osobowych Polaków. Skoro dla marszałka zebranie miliona podpisów nie jest już niebezpieczne, to dlaczego ona ma się dusić pod maseczką? No i co mamy odpowiedzieć niewieście, jeśli do niedawna marszałek straszył zabójczymi kopertami wysyłanymi do polskich domów, a dziś nie straszne mu zbieranie ogromnej liczby podpisów.

  Skoro Ci, którzy do niedawna uważali, że tylko wprowadzenia stanu klęski żywiołowej może nas uchronić przed pandemią poczynają sobie dzisiaj bardzo swobodnie, to albo zdrowie rodaków raczej ich mało interesuje, albo posłużyli się kłamstwem, by osiągnąć własne korzyści. Im się udało, to może i Naczelna przemknie bez maseczki do lekarza i nie wlepią jej mandatu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvp.info
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap