back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Akcja ruszyła!

  Ruszyły powszechne zapisy na szczepionkę. Cieszy, że ruch antyszczepionkowy jest w odwrocie, bo zainteresowanie jest duże. Można się cieszyć, bo choć serwery się grzeją, to strona ma się dobrze i nikt nie ma problemu z rejestracją. Nie jesteśmy osamotnienie w tym twierdzeniu. Naszą radość podziela Konrad Piasecki, dziennikarz telewizyjny. Dziwi nas to bardzo, bo pan Konrad reprezentuje stację TVN i zanim umieścił swój wpis na twitterze, to chyba go nie konsultował z władzami swojej stacji. A napisał tak: „Wiem. Twitter nie lubi pozytywnych informacji. Nie chciałbym też zapeszyć. Ale jeśli chodzi o rejestracje na szczepienia, to na razie wygląda, że brak jest powodów do narzekania. Przepraszam.”. To umieszczone na końcu słówko „przepraszam”, to tak na wszelki wypadek, gdyby już zaszczepiony pan Miszczak, wpis swojego dziennikarza przeczytał i chciał go zastąpić wywalonym wcześniej za mobbing Durczokiem.

  Są też tacy, którym sukces rządu doskwiera i szukają dziury w całym. Poseł Śmiszek już znalazł dziurę w systemie i na tym samym portalu społecznościowym narzeka: „85 letnia seniorka, rejestruje się przez Profil Zaufany na szczepienie, po czym dostaje maila z potwierdzeniem. Punkt szczepień miał być w każdej gminie, ale nie ma i najbliższy jest kilkanaście km dalej, ale spokojnie przecież może wziąć Ubera. Czego nie rozumiecie?”. Panie pośle, rozumiemy, że przy okazji wymienienia z nazwy przewoźnika jakim jest Uber, spełnił pan obowiązek wynikający z umowy z Uberem na jego reklamę. Udało się panu, parę stówek od Ubera być może wpadnie do biednej poselskiej kasy, gdyż jako osoba w pełni świadoma wie pan, że MSWiA organizuje dowozy do punktów szczepień, a rejestracja jest możliwa na kilka sposobów. My nie wątpimy w siłę intelektu pana posła, ale są tacy, którzy w reklamę Ubera nie wierzą i pod wpisem posła Śmiszka piszą: „Ja na przykład nie rozumiem w jaki sposób posłem na Sejm Najjaśniejszej Rzeczypospolitej zostaje bezkresny debil, który sieje dezinformację i udaje, że nie istnieją telefony, przez które od rana spokojnie zarejestrowało się już ponad 130 tysięcy osób 80+”.

  W twitterowej przestrzeni zawisł także wpis ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego i tak można by podsumować akcję zapisów na szczepienia. Minister publikuje screen wyglądającej obiecująco strony „szczepimy się” i rzuca wyzwanie „Można hejtować ;)”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

   

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap