back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ale żeby tak wbrew Niemcom

  Trudno jeszcze wyrokować, co zatruło nurty brzegi Odry, ale zapewne nie była to rtęć. Opozycja, która domagała się, aby próbki zbadały zagraniczne laboratoria może mieć powody do satysfakcji. Głos w sprawie bowiem zabrał Minister Środowiska Brandenburgii. Dla Donalda Tuska, to że powiedział, to niemiecki minister powinno być jak modlitwa, ale do pana Donalda niemiecki przekaz widocznie jeszcze nie dotarł.

  Nie dotarł, bo Donald Tusk na twitterowym koncie napisał: „Pani minister Moskwa kłamie. Pani marszałek Polak mówi prawdę. Pierwsza reprezentuje rząd i PiS, druga samorząd i PO. Zero zdziwienia.” Dla niewtajemniczonych wyjaśnienie, co obie Panie miały do powiedzenie. Minister Moskwa twierdziła, że Odry nie zatruła rtęć. Innego zdania była marszałek Polak. Która z Pań mija się z prawdą niech wyjaśni wypowiedź niemieckiego ministra Vogela, który zaprzeczył, jakoby podał stronie polskiej informacje o wysokim stężeniu rtęci w Odrze. „Poinformowaliśmy jedynie, że odczyn PH jest wysoki nie możemy wyjaśnić dlaczego – powiedział Axel Vogel podczas konferencji prasowej.

  Panie Donaldzie Tusku, to naprawdę powiedział niemiecki minister. Zatem żądamy poinformowania opinii publicznej co pan z ta rtęcią zrobił. Może razem z panią marszałek Polak z PO zajumał pan ten cenny pierwiastek?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap