back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Amnezja

  Troszkę zapomnieliśmy o niedoszłym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej, niedoszłym Prezydencie RP, a jeszcze urzędującym prezydencie stolicy Rafale Trzaskowskim. My zapomnieliśmy, ale on postanowił o sobie przypomnieć. Dwukrotnie na przestrzeni dwóch dni.

  Pierwszy raz przypomniał o sobie, gdy z zachwytem oglądał „światełko do nieba” przy okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Huk rozległ się w całej Warszawie. Światełko, to bowiem odpalanie fajerwerków, takich samych jak te, których zakazał Trzaskowski przy okazji świętowania Nowego Roku. Tym razem były możliwe, zwłaszcza w Śródmieściu Warszawy, gdzie pod Pałacem Kultury i Nauki odbywała się uroczystość zakończenia akcji Owsiaka. Trzaskowski w asyście Jurka Owsiaka podziwiał wystrzały, które szkodliwymi były w trakcie sylwestrowych zabaw. Miesiąc różnicy, a optyka mera stolicy się diametralnie zmieniła. Może czworonóg Trzaskowskiego wyjechał na wakacje i nie był narażony na stres związany z petardami. Pieski i kotki pozostałych mieszkańców Warszawy Trzaskowskiego nie interesują. Nie on będzie się zajmował ich depresją po uciechach, które zafundował ludziom Owsiak.

  Jakby petard z Trzaskowskim w tle było za mało, to dorzucimy jeszcze występ gospodarza stolicy w Polsacie obok redaktora Rymanowskiego. Trzaskowski w trakcie rozmowy zapewniał dziennikarza: „Decyzja o Nord Stream 2 była złą decyzją. Zawsze mówiliśmy to Niemcom”. Taki młody człowiek, a z pamięcią słabiutko. W czerwcu ten sam Trzaskowski w programie „Młodzi kontra” mówił o Nord Stream 2: „To porozumienie prywatnych firm; trzeba jasno powiedzieć, że nie stoją za tym, dzięki Bogu, rządy”. Kilka miesięcy, a nos rósł jak u Pinokia, bo internet pamięta i wypowiedź Trzaskowskiego z czerwca otrzymała nowe życie przy okazji jego wizyty u Rymanowskiego.

  24 godziny i dwukrotny zanik pamięci mera stolicy. 50 lat stuknęło i od razu objawy amnezji. Współczujemy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, polsat.pl
  photo by:  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap