back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Atakowała Polską – skończyła w areszcie

  Gorąco zrobiło się w Parlamencie Europejskim. Gorąco za przyczyną „gorącej” Greczynki Evy Kalili, która została zatrzymana, bo wygląda na to, że do rąk jej się kleiła waluta. Waluta od Katarczyków, którzy do biednych nie należą zatem kwota też niebagatelna. Oskarżona o korupcję piękna Eva jest wiceprzewodniczącą Parlamentu Europejskiego i członkinią europejskiej socjaldemokracji. Jej frakcja poinformowała, że zawiesiła członkostwo sprytnej Evy. Ta urocza, ale chciwa dama spędziła noc w areszcie także w towarzystwie równie nieuczciwych kolegów: byłego eurodeputowanego z Włoch i asystentów dwóch belgijskich deputowanych. Forsa od Katarczyków miała być przeznaczona na decyzje podejmowane w parlamencie Europejskim zapewne na ich korzyść.

  Nas bardziej intryguje milczenie w tej sprawie naszej polskiej opozycji. Cisza w eterze można rzec. Tak, jakby się nic specjalnego nie wydarzyło. Dlaczego? Wyjaśnił to Daniel Liszkiewicz w swoim krótkim wpisie na TT: „Eva Kaili wiceszefowa Parlamentu Europ., zatrzymana w zw. z podejrzeniami o korupcję, zaledwie 3 mies. po wyborach w Polsce już atakowała polski rząd domagając się od Fransa Timmermansa przedstawienia harmonogramu działań wymierzonych w nasz kraj.”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: rp.pl, twitter.com

  photo: google.pl/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap