back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Avatar, czyli zamiana…… ról

  „Avatar, czyli zamiana dusz”, rozmarzył się przewodniczący Budka po obejrzeniu tego klasyka kinematografii polskiej z lat 60-tych, z genialnymi rolami Gustawa Holoubka i Jana Machulskiego. Gdyby tak można było zrobić teraz, to rozwiązałoby kłopotliwą sytuację. Konieczność noszenia maseczek spowodowała, że rola suflera musi odejść w niepamięć. Nie wyraźna podpowiedź może spowodować jeszcze większą katastrofę niż sondaże. Te są bezlitosne. Sądząc po ostatnim jest duża szansa, że wkrótce zabraknie skali dla jego kandydatki. Już po piętach pani marszałek depczą bowiem pan Tanajno i Piotrowski. Wynik koleżanki Małgosi przypomina o stojącym w lodówce zimnym piwku, które pozwoli na chwilę się rozprężyć. Jeszcze raz wrzuca do odtwarzacza płytę z tą genialną nowelą filmową.

  Nagle, Eureka!!!. Nie da się zamienić dusz, ale można zamienić role. Zamiennikiem może być Trzaskowski. Świetnie sprawdził się w roli Ozyrysa codziennie licząc zmarłych w Warszawie. Nakręcał tym sprytnie spiralę strachu. Gośka nawet tej zamiany nie zauważy. Przecież to nadal prezydent z siedzibą w Warszawie, a jak się jej ślubowanie na konstytucję nie będzie zgadzało, to się jej wmówi, że trzeba było zmienić, bo PiS zrobił zmiany w ustawie zasadniczej i przestała być ona wiarygodna.

  Trzeba tylko przełożyć wybory, najlepiej na wiosnę przyszłego roku i płynnie przystąpić do konwersji. Będzie się koleżankę Małgorzatę wysyłało na ustawki w towarzystwie Rafała. Niech mówi cokolwiek, o dzieciach przymierających głodem, o ich biednych rodzicach. Ważne żeby „pismaki” domyślili się, że coś jest na rzeczy, sami zasugerowali, że taka ciepła osoba, to nie powinna siedzieć w pustym Belwederze, tylko nieść pomoc gnębionym przez PiS warszawiakom.

  Jakoś to pójdzie myśli sobie Borys i zaciera spocone rączki. Uff, odetchnął i zasnął nad szklaneczką piwa, które niestety miało więcej procent niż jego kandydatka.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap