back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Barwy kampanii

  Barwy kampanii mamy różnorodne i różnorodnych wielbicieli naszych kandydatów. Liga Kobiet, ups! Kongres Kobiet postanowił dać swoje poparcie kandydatowi na kandydata Trzaskowskiemu. Nie wiemy, co paniami kierowało. Być może to, że jest jedyną kobietą w kampanii, bo przecież Koalicja Obywatelska apelowała, że teraz czas na kobietę prezydenta. Na pewno nie sugerowały się „Seksmisją”, bo trudno znaleźć stanowisko naszych kongresowych pań do przykrej wymiany pani Kidawy na Trzaskowskiego. Próżno szukać ich sprzeciwu do pozostawienia pani marszałek samotnie podczas jej wystąpienia, gdy zrzekała się pretendowania na urząd głowy państwa. Może za plecami naszych dam kryje się podstępna „Eminencja”, która skrywa swe prawdziwe oblicze.

  Swojego poparcia Trzaskowskiemu udzieliła Manuela Gretkowska. To taka zapomniana pisarka, gdyby ktoś nie wiedział o kogo nam chodzi. Pani Manuela postanowiła uzasadnić swój wybór. Padło na księgozbiór pretendenta. Zobaczyła na zdjęciu w telefonie kandydata tomiszcza i uznała, że jest to jej kandydat marzeń. Przestrzegamy powieściopisarkę. Kandydat może zagłębić się w lekturze i zapomnieć o pracy, którą trzeba wykonywać na rzecz rodaków będąc prezydentem kraju. Podpowiadamy też, że dodatkowym argumentem może być znajomość 5 języków. Bardzo to chwalebne, podziwiamy, ale ten przymiot nie pomógł Trzaskowskiemu w dobrym zarządzaniu stolicą. Plany zagospodarowania przestrzennego uchwala się w języku polskim, a w Warszawie uchwalenie jednego trwa 7 lat. No przepraszamy, być może w języku francuskim byłoby szybciej, ale trzeba to przepchnąć przez Radę Warszawy i „Sok z buraka” przestawić na tłumaczenie.

  Swych zwolenników ma też kandydat Lewicy Robert Biedroń. Dzisiaj zainaugurował remake kampanii. Zapowiedział oddanie mikrofonu każdemu kto chce zeń skorzystać. Skorzystała mieszkanka Warszawy, która dopuszczona do głosu podzieliła się swoją sympatią i wykrzyczała „Kocham Prezydenta Dudę i Morawieckiego”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: facebook.pl, wpolityce.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap