środa, 6 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Będzie lepiej

  Naczelna udała się na zakupy. Dlaczego nas to nie dziwi, że mając lat trzydzieści z hakiem została zawrócona. Możemy jej bardzo nie lubić, ale jedno trzeba jej przyznać, że na 65+ nie wygląda, a na zegarze, pod sklepem wybiła 11.55. Postanowiła poczekać te nienależące się jej 5 minut wraz z grupką podobnych gapowiczów jak ona i zatruć nam życie rewelacjami, których nasłuchała się pod osiedlowym kramikiem. Jakoś byśmy to przetrwali, gdyby nie kazała nam natychmiast wziąć się do pracy i sprawdzić prawdziwość bazarowych newsów.

  Te są zaś takie, że już druga międzynarodowa organizacja chwali rząd Morawieckiego. Tu zaczynają się schody, bo jak chwali, to na komercyjnych stacjach trudno będzie rzecz potwierdzić. Nasi ulubieni politycy opozycji też nabiorą wody w usta, zatem twitter i fb odpada. Trzeba będzie pogrzebać głębiej, a może i odświeżyć języki by dotrzeć do prawdy.
  Agencja Bloomberg chwali Morawieckiego i jego współpracowników pisząc, że Polska najłagodniej przejdzie kryzys związany z pandemią i ma szansę, jak najszybszego powrotu do normalności. Tę informację Naczelna uznała jednak już za przestarzałą i zażądała jej potwierdzenia wśród wieści z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, bowiem pan Rysio, sąsiad Naczelnej spod 6 w maseczce brzmiał niezrozumiale i hałas pod sklepem się wzmógł. Śledzimy więc biznes informacje i jest. EBOR w swym raporcie stwierdza, że recesja z powodu koronawirusa to 3,5 procenta w 2020 roku, ale w 2021 roku bank oczekuje odbicia PKB o 4 procent. Wszystko zależy od złagodzenia restrykcji oraz powrotu do normalności. To się już dzieje i nie w związku z tym, że premiera Morawieckiego małżonka odmówiła współpracy w dziedzinie władania nożyczkami fryzjerskimi, tylko jak wskazują media i bank dzięki szybkiemu i sprawnemu przeciwdziałaniu pandemii, dzięki czemu szybkie odmrażanie gospodarki się urealnia.

  To dobre informacje i dla nas, bo już tęsknimy za pracą w normalnych warunkach, a rodziną nacieszyliśmy się aż nadto. Tylko co z takimi newsami zrobi opozycja? Czy te dobre wieści nie wpłyną na pogorszenie się ich stanu zdrowia? Na razie milczą w tej sprawie. Mecenas Giertych, który ostatnio spełnia się w sztuce epistolarnej i pisze wszędzie od władz Koalicji Obywatelskiej po prezesa Kaczyńskiego pisze już list, pewnie do Pana Boga, bo któż, jak nie instancja najwyższa mógłby te informacje sprostować.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wirtualnemedia.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap