back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Będzie nowa rocznica

  Każdy dzień ma swojego bohatera. O rocznicach, wydarzeniach, faktach przypomina nam najczęściej google. Dzisiaj milczy. Czyżby w dzień 24 maja był białą plamą? Jeśli tak jest, to do dzisiaj. Za rok google napisze „Pierwsza rocznica wywalenia Lisa na bruk”.

  Jak donoszą media, jedne przez drugie. W dniu dzisiejszym Axel z Ringierem i Springrem postanowili pozbyć się swojego aparatczyka Tomasza Lisa. Dziennikarz TVN24 pisząc tekst do ramówki zalewał się łzami. Chlipał pisarczyk Onet.pl. Skończyła się ciepła posadka Tomka, jako naczelnego Newsweeka. Prawdę mówiąc my byliśmy przekonani, że Tomasz Lis zatrudniony jest przez Jacka Dorseya byłego współwłaściciela Twittera, a obecny właściciel Elon Musk przedłużył mu umowę. Pan Lis bowiem „ćwierka” w internecie z częstotliwością co pół godziny.

  O Tomaszu Lisie i jego nieszczęsnym losie „ćwierkają” na tablicy TT także inni jego uczestnicy. „ W środę mówiłem, że w swojej polityce redakcyjnej Tomasz Lis zbyt mocno stawiał na Rosję i Niemcy. Moim zeznaniom przed sądem przysłuchiwał się członek zarządu RASP. Może wcześniej nie wiedział J” – zastanawia się Samuel Pereira.” Się śmiejecie, a co jeśli Tomasz Lis, Przemysław Szubartowicz, Cezary Michalski i Roman Giertych utworzą własną wreszcie bez symetrycznych naleciałości gazetę? Mam nawet nazwę: L’Osservatore Romano” – pyta i podpowiada kolejny internauta. „Zmartwionych losem Lisa pocieszę. Praca w Sputniku czy Russia Todey czeka. Za ostatnie wyczyny Lis ma tam gwarantowaną posadę. Odejście Lisa to świetna wiadomość. Fakt jednak, że mimo ostentacyjnego kolportowania prokremlowskiej propagandy, poleciał dopiero teraz, to skandal.” – napisał Dawid Wildstein.

  Panu Lisowi życzymy szerokiej drogi i może otwartych drzwi do Platformy Obywatelskiej. Sympatie pana Tomasza i pana Donalda są zbieżne, gdy chodzi o miłość do Kremla.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap