back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Bilet do likwidacji

  Jakim jest Rafał Trzaskowski gospodarzem stolicy każdy wie. Fatalnym. Fatalnym i oderwanym od stołecznej rzeczywistości. Jest tak źle, że nawet najwięksi oponenci Hanny Gronkiewicz-Waltz żałują, że jej czas na stołecznym stolcu się skończył.

  Dzień po dni jakaś wpadka Trzaskowskiego. Tym razem likwidacja biletów 20 minutowych. Trzaskowski twierdzi, że bilet ten nie ma sensu i należy go skasować. Tak to wygląda z poziomu limuzyny, którą porusza się Trzaskowski na co dzień.

  Likwidacja najbardziej popularnej wersji biletu komunikacji miejskiej to jakaś aberracja. Już dziś zakorkowana Warszawa będzie korkowała się jeszcze bardziej, bo Trzaskowski nie ma pojęcia o rzeczywistości. Może wystarczy wejść na portale społecznościowe i poczytać komentarze uczestników komunikacji publicznej w Warszawie i szybko się z pomysłu wycofać? Dziś na portalach królują zdjęcia biletów do likwidacji, z których najczęściej korzystają Ci, którym bilet miesięczny jest nie potrzebny. Swoją negatywną opinię wyrażają też Ci, którzy tylko goszczą w stołecznym mieście i najchętniej nabywają takie kartoniki.

  Rafał Trzaskowski mieszka na Kabatach. Z Kabat do Centrum nie dojedzie się w 20 minut i z jego perspektywy likwidacja 20 minutówek jest uzasadniona. Ponadto jeśli zima będzie sroga, to mieszkańcy będą mogli poruszać się z punktu do punktu Warszawy na łyżwach lub biegówkach, co w części przewidziała graficzka stołeczna, pracując nad kartką świąteczną Trzaskowskiego.

  Panie Trzaskowski, może już czas aby Pan sam się zlikwidował ku uciesze większej części mieszkańców stołecznego grodu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap