back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Brukselska „Rzepka”

  Przypomina nam się bajka „Rzepka”. Dziadek za babkę, babka za wnuczka itp., itd. Tak mniej więcej jest z tą aferą z urzędnikami Parlamentu Europejskiego. Najpierw swoich kolegów zaczęła sypać piękna Eva, a obecnie sypie wskazany przez nią kolega Antonio Panzeri.

  Panzeri przyznał się do niektórych zarzutów postawionych przez brukselskich śledczych i zaczął obdzielać winą kolejnych polityków, jak Mikołaj dzieci podarunkami z okazji Bożego Narodzenia. Wśród obdarowanych włoski koleżka Panzeriego, eurodeputowany Partii Demokratycznej Andrea Cozzolini. Ten ostatni pełnił rolę przewodniczącego delegacji do spraw stosunków z państwami Mahrebu i Unią Mahrebu Arabskiego. Kolejny obdarowany to belgijski polityk lewicowy Marc Tarabelli, który jest współprzewodniczącym delegacji do spraw stosunków z państwami Półwyspu Arabskiego. Na dar od Panzeriego mogła też liczyć przewodnicząca Podkomisji Praw Człowieka w PE, belgijska polityk Maria Arena. Wszyscy oni otrzymali prezenty w szeleszczących papierkach od szejków arabskich w Katarze. Panzerii wspomniał także o ogromnej roli Ambasadora Maroka w Warszawie, Abderrahimie Atmunie, który działał jako pośrednik między służbami marokańskimi a wmieszanymi w sprawę Włochami.

  To zapewne początek tej europejskiej „Rzepki”. Zapewne nie skończy się na myszce, a na bakteriach, które także pociągały za końcówkę „warzywka”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Rai News

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap