back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Budka POBudka!

  Zaproszenie Ambasadora USA do Ministerstwa Spraw Zagranicznych po reportażu szkalującym Jana Pawła II przez stację z kapitałem amerykańskim było obowiązkiem. Każdy zdrowo myślący Polak uznał ten fakt za jak najbardziej słuszny. Każdy zdrowo myślący, bo są Ci, którzy bronią stacji TVN 24 i jej właścicieli, a zatem sprzeciwiają się krokom dyplomatycznym MSZ. Zagorzałym obrońcą okazał się Borys Budka.

  „Wezwanie przez MSZ ambasadora USA ws. emisji programu w prywatnej telewizyjnej stacji pokazuje, że określenie „dyplomatołki” jest dla PiS komplementem. Całe szczęście, że nie wymyślili wyjścia z NATO.” – napisał Budka na Twitterze.

  Wysiłki szefa Klubu Koalicji Obywatelskiej Borysa Budki w obronie stacji TVN 24 docenili internauci obserwujący konto posła PO. „Halo, POBudka, proszę więcej nie pić. Na dzisiaj wystarczy” – apeluje pan Piotr. „Stara oddała kasę do ZUSu?” – pyta inny internauta. „Człowiek który publicznie demonstruje swoją frustrację powinien zająć co najwyżej stanowisko zamiatacza ulic. Pocieszę, podobno są wakaty.” – podpowiada Budce kolejny internauta.

  My mamy pytanie do pana Budki. Czy pamięta taki fakt, jak próbowano tę prywatną stację zmusić do płacenia podatków w Polsce i wówczas Ambasador USA sam zgłosił się do MSZ ze swym patronem? A może pamięta pan, jak Bronisław Komorowski chciał wyprowadzać Polskę z NATO?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap