back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Budka przytula Dziambora

  Co to się wyrabia w tych naszych opozycyjnych partiach. Jedne się łącza, drugie dzielą. U jednych posłowie sami odchodzą, by wkrótce zasilić inną partię, u drugich wyrzuca się posłów, tych najbardziej popularnych. Tak się stało z Arturem Dziamborem z Konfederacji, a właściwie już nie z Konfederacji.

  Pan Artur sam się przyznał w mediach społecznościowych, że Konfederacja podziękowała mu za usługi. „Uprzejmie informuję,”Wolnościowcy”, do której serdecznie zapraszam. Życzę udanego piątkowego wieczoru” – napisał Dziambor na TT w piąteczek wieczorem.

  Ponieważ Platforma Obywatelska przytuli wszystkich, nawet tych z Konfederacji, to na tweeta Dziambora zareagował natychmiast szef klubu Koalicji Obywatelskiej Borys Budka, który napisał do Dziambora: „Trzymaj się i POwodzenia”. Używając dużych liter w wyrazie „powodzenia” Budka już zasugerował, że dla byłych posłów Konfederacji w PO miejsce się znajdzie.

  Poseł Budka zanim wciągnie na listy wyborcze Dziambora powinien zrobić z Sikorskim to, co Konfederacja zrobiła z panem Arturkiem.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap