back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Była za a nawet przeciw

  Od ranka w naszej redakcji wielkie poruszenie. Wszyscy siedzą w swoich wyciągach bankowych, PIT-ach i wyrywają sobie z rąk kalkulatory. Wszystko za sprawą wczorajszego głosowania w sejmie. Dzięki naszemu parlamentowi od 1 lipca nastąpi bowiem obniżka PIT o 5 punktów procentowych z 17 na 12 %. To oznacza, że w skali roku będzie można zaoszczędzić 4,5 tysiąca złotych. Naszym graficzkom wychodzi nawet więcej, ale to zapewne za sprawą wyczerpanych baterii w ich służbowych kalkulatorach.

  Za naszym dzisiejszym szczęściem głosowali posłowie PiS, Konfederacji, Porozumienia i Kukiz’15 Demokracja Bezpośrednia. Oszczędności w portfelach Polaków nie spodobały się Platformie Obywatelskiej, Lewicy, Polsce 2050 i Koalicji Polskiej. Oni mają te portfele wypchany i dobro rodaków nie specjalnie ich przejmuje. W związku z tym nie zagłosowali za obniżką. W Platformie Obywatelskiej podejście do tego głosowanie zmieniało się zresztą z dnia na dzień. Dzień przed głosowaniem posłanka Leszczyna, która w przyszłości ma być premierem, w wywiadzie udzielonym dla radia Zet deklarowała, że obniżkę podatków jej formacja poprze. Mija jeden dzień i PO wstrzymuje się przy tym istotnym dla Polaków głosowaniu. Wiarygodność oszałamiająca.

  Posłom, którzy wcisnęli przycisk „za” uprzejmie dziękujemy za nasze nieco tłustsze portfele. PO, Lewicy, Polsce 2050 i Koalicji Polskiej podziękujemy za rok przy urnach.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: radiozet.pl, sejm.gov.pl

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap