back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Bzdury Jandy u Lisa. Z kim przestajesz takim się stajesz

  Jeśli ktoś obniża rangę telewizji publicznej, to jest w wielkim błędzie. Przekonała się o tym Krystyna Janda, która w wywiadzie udzielonym Tomaszowi Lisowi. Janda mówi: „Trzeba mieć świadomość: minęło 8 lat, odkąd ja się nie pojawiam w telewizji, w mediach publicznych. Jestem tylko w teatrze. I gdziekolwiek pójdę, ludzie nie wiedzą, kim ja jestem. To minęło! Jeżeli cokolwiek, to to są ludzie, którzy przeżyli stan wojenny, w moim wieku, a te nowe pokolenie, oni nie mają pojęcia kim ja jestem. Ja mam na to dowody każdego dnia.” Jak widać, żeby być rozpoznawalnym trzeba być w mediach państwowych. Serce boli, że panią Krysię nie rozpoznają na ulicy. Nie stoją kolejkami po autograf w Galerii Handlowej. Nie robią selfika w autobusie. Nie obsypują kwiatami w sklepie mięsnym. I choć dalej oglądają filmy z udziałem pani Krysi, nawet w mediach państwowych, jak Kino Polska, które co dwa miesiące przypomina „Człowieka z Marmuru”, to Krystyna uważa, że media państwowe spowodowały braki w jej popularności.

  Mniej zabawna jest inna spowiedź Jandy. Wspomina ona swoją matkę i mówi: „Moim zdaniem moja matka umarła przez PiS. Moja matka spędzała ostatni rok życia cały czas przed telewizorem, denerwując się do tego stopnia, jakby nie mogąc się pogodzić ze wszystkim co słyszy, że moim zdaniem niestety umarła od tego. W pewnym momencie zrobił się guz i tego nie wytrzymała.”. Pani Krystyno, gdyby telewizja opozycyjna miała wpływać na tworzenie nowotworów w organizmie, to cmentarze przepełnione by były widzami „Faktów” TVN.

  Pani Krystyna zamiast udzielać wywiadów powinna już zabrać się za robótki ręczne. Może to bliskość redaktora Lisa wpłynął na bzdury, które wylewały się z jej ust. Ponoć z kim przestajesz takim się stajesz.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap