back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Cele polityczne Tuska popiera ponad połowa Polaków – sondaż Pollster, czy Tusk powinien zasiadać w Sejmie

  Apelowaliśmy do ewentualnych wyborców Tuska i oni posłuchali. W najnowszym sondażu Instytutu Badań Pollster wykonanym na zlecenie Super Expressu, Polacy mogli wypowiedzieć się, czy chcą Tuska w Sejmie. Z wyniku badania wynika, że nasi rodacy chcą ulżyć Tuskowi i 52% badanych odpowiedziała, że nie chce szefa Platformy Obywatelskiej na tej „upiornej” Wiejskiej. 32% jest nieczuła na pragnienia przewodniczącego PO i odpowiedziała, że widzi go w Sejmie. No jak można być tak złośliwym? Chłopina nie chce, a 32% siłą pakuje go do sejmowych ław. Te 37% chyba nie zrozumiało, że apanaże polskich parlamentarzystów różnią się od tych brukselskich, a Donek przyzwyczaił się do sześciu zer po przecinku. Ponadto zasiadając w niższej izbie polskiego parlamentu trzeba będzie pracować. To już nie będzie tylko cygaro, szklaneczka whiskey i miłe pogawędki w zaciszu gabinetu.

  Sondaż wzbudza emocje w internetowej przestrzeni. Internauci reagują. Joanna Miziołek dziennikarka „Wprost” zamieściła wyniki sondażu na twitterowym koncie i skomentowała: „Ale on też nie chce” i swą wypowiedź opatrzyła ikonką płaczącej ze śmiechu buźki. Anna Maria Żukowska posłanka Lewicy dodała: „Czyli prawidłowo odczytuje oczekiwania Polaków”. „Czyli można śmiało rzec, że cele polityczne Donalda Tuska popiera ponad połowa Polaków.” – zauważa internauta Jan.

  No i niech nam ktoś powie, że Polacy nie słuchają polityków :).

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap