back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Cham uwierzył, że jest elitą”

  „4,5 miliona Polaków ma wykształcenie podstawowe lub niepełne podstawowe, 60 procent z nich nie pracuje, dwie trzecie nie czyta absolutnie nic. To oni w większości popierają PiS i to oni zdecydują o przyszłości państwa, narodu i młodzieży, w rum tej najlepszej, elity” – kto napisał te słowa, które będą „służyły” opozycji przez całą kampanię? Nie kto inny, jak Tomasz Lis. Ten sam Lis, który wcześniej szczuł na siebie liderów opozycji, co także bardzo się jej przysłuży podczas kampanii.

  Do tej najlepszej „elity”, należy zapewne redaktor Lis, a my w związku z jego sztuką epistolarną, którą posługuje się na Twitterze do tej elity należeć nie chcemy i sądząc po reakcjach innych uczestników tego portalu, nie jesteśmy odosobnieni. Do tej „elity” zapewne należą pani Kozidrak i pan Stuhr jeżdżący po pijaku lub banda tych, co na koncertach tejże Kozidrak wykrzykują jedyne, co przeczytali w książkach, czyli „j***ć Pis”.

  Internauci nie bardzo lgną do „elity” Tomasza Lisa. „Cieszę się że mam wykształcenie wyższe Nie otrzymuje nic z programów + Będę głosować na PiS”. – pisze jeden z nich. „Co z tego, że ma Pan dyplom, jak nie ma Pan podstaw kulturalnych ludzi” – zauważa inna internautka. „Pewnie przeczytali kiedyś pana artykuł i od tego momentu zrezygnowali z czytania” – odpowiada Lisowi kolejny obserwujący jego konto, a pani Anna podsumowuje: „Lis – najgorzej jak cham uwierzył, że jest elitą”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com
  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap