back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ciemność czy ciemnota

  Pani Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz w formie. Dzisiaj na twitterowym koncie ogłosiła ciemność. Pisze ona tak: „Dziś w kilkudziesięciu gminach symbolicznie zgasną na godzinę światła… Od Trzcianki, Nowej Rudy, Sandomierza po Świdnicę i Krynicę Morską”. To jest protest samorządów, zapewne pod przewodnictwem niedoszłego prezydenta kraju, Rafała Trzaskowskiego. Samorządy solidaryzują się w ten sposób z prezydencją niemiecką w Unii Europejskiej, która Polsce chce narzucać, jaki światopogląd będą mieli Polacy.

  Cioteczka Angela z papcią Donaldem już zapewne zacierają rączki, że w gminie Trzcianka dzieci będą odrabiały dzisiaj lekcje przy świeczkach. W końcu nic im się nie stanie, bo wzrok młody i matematyka wygra z odłączonymi od sieci komputerowymi grami. W Nowej Rudzie szpital miejski włączy agregaty, aby podtrzymywać chorych na COVID pacjentów przy życiu. No cóż być może agregat po przeglądzie technicznym i działał będzie. Sandomierskie zakłady produkcyjne staną, a pracownicy będą mieli wolną chwilę na zjedzenie kanapki, a przestój odliczy się im od pensji. W świdnickich sklepach kieszonkowcy będą mieli okazję do podreperowania budżetu, gdy powstanie niewielkie zamieszanie przy nieczynnych kasach. Z Krynicy Morskiej wczasowicze już wyjechali światło zatem jest zupełnie zbyteczne.

  Dobrze, że wśród wymienionych gmin nie ma Warszawy. Trzaskowski mógłby mieć kolejny problem z transportem publicznym. Chwali się on wszakże zwiększoną ilością elektrycznych autobusów na warszawskich ulicach. My jednak będziemy zapobiegawczy i zamiast po papier toaletowy lecimy po świeczki, gdyby jednak lista miała zostać wydłużona.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap