sobota, 26 listopada, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Co szepnął Macron do uszka?

  Dobiegła końca wizyta czterech śmiałków w Kijowie. Przywieźli oni Prezydentowi Zelenskiemu obietnicę, że Ukraina uzyska status państwa kandydującego do Unii Europejskiej. To jest pewne, bo potwierdziła to dzisiaj podczas konferencji prasowej Ursula von der Leyen. To wszystko, co jest pewne po tej wizycie. Próżno bowiem wierzyć w inne słowa przywódców Francji i Niemiec, które padły podczas wczorajszej konferencji wraz z Prezydentem Zełenskim. Dzisiejsze europejskie gazety donoszą o czym Panowie rozmawiali za zamkniętymi drzwiami i trudno o wybuchy radości ukraińskiego przywódcy.

  Za zamkniętymi drzwiami Scholz, Macron i Dragi mieli przekonywać Zełenskiego, by po utracie Donbasu zasiadł do rozmów Pokojowych. Nie takiego wsparcia widać spodziewał się szef ukraińskiego państwa. Największym orędownikiem takiego scenariusza był zapewne Macron. Co prawda został przez ukraińską dyplomację postawiony na konferencji prasowej obok prezydenta Zełenskiego, ale podczas sesji zdjęciowej z przywitania Zełenski nie tryskał radością, gdy Macron się do niego tułił jednocześnie szepcąc coś do uszka prezydent Ukrainy.

  Nam to zdjęcie bardzo się spodobało, ale nie tylko nam. Stało się ono od wczoraj najczęściej udostępnianą fotką przerobioną na mema. Cały świat się nim bawi od Argentyny po Turcję. Co szepnął do uszka Zełenskiego Macron? My także pozwoliliśmy sobie na puszczenie wodzy fantazji.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap