back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Co tam Lloyd Austin, ważne „Żony z Miami”

  Są rzeczy ważne i ważniejsze. To co obecnie spędza sen z powiek w Polsce i na świecie, to niejasna sytuacja na granicy rosyjsko-ukraińskiej. Właściwie, gdzie się ucha nie przystawi to tylko jeden temat, czy Putin się odważy, czy nie. Polacy niepokoją się możliwością wybuchu konfliktu zbrojnego w bezpośredniej bliskości naszych granic. Nie dziwi zatem, że jest to temat powszechnych dyskusji i zwykłej ciekawości. Na bok poszła pandemia, która nadal ma się dobrze, bo zagraża nam niebezpieczeństwo. Ten fakt jest przedmiotem rozważań nawet w internetowej przestrzeni. Ten temat uznał za najważniejszy nawet Donald Tusk, który zwołał jakąś radę stolikową, na której koledzy Tuska sobie pogawędzili.

  Jest jednak jedna osoba, dla której nie ten fakt jest najistotniejszy. Nasza niedoszła prawdziwa prezydent Małgorzata Kidawa-Błońska dziś ekscytuje się inną informacją. „W końcu zapadła decyzja o przedłużeniu koncesji dla TVN7. Stacja czekała na decyzję od grudnia 2020 r. Ponad rok prowokowania i irracjonalnej zwłoki. Tak PiS bawi się wolnymi mediami” – pisze Małgosia na twitterowym koncie.

  No przecież. Jak żyć bez TVN7? Gdzie pani Małgorzata mogłaby pogłębiać swoją wiedzę, gdyby nie dane jej było obejrzeć kolejnego sezonu „Hotelu Paradise”. Jak mogłaby prowadzić dysputy z elektoratem, gdyby nie nauka płynąca z „Big Brother”. Powtórki „Ukrytej Prawdy”, którą emituje główna stacja TVN są zbawienie, bo są w weekendy, gdy pani poseł Kidawa nie ma obowiązkowych głosowań w Sejmie. Co tam wizyta Sekretarza Obrony USA, ważny jest kolejny odcinek „Żon z Miami”, z którymi identyfikuje się pani Małgosia.

  W imieniu pani Kidawy-Błońskiej dziękujemy Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji za przedłużenie koncesji na 10 lat. To będzie jej najszczęśliwsza dekada.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap