back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Co złego to nie ja

  Wokół różnych przejawów agresji część z nas przechodzi obojętnie póki ten akt agresji nie dotyczy nas bezpośrednio. Odwracamy głowę, przymykamy oko lub obracamy w żart. Jak nas taka nieprzyjemna sytuacja spotka, to nagle wzywamy pomocy, żądamy zadośćuczynienia i obwiniamy cały świat, nawet jeśli wina po części leży po naszej stronie.

  Tak jest z Borysem Budką, byłym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej i byłym ministrze sprawiedliwości. Tenże będąc wysłany na Podhale przez swojego opalającego się na plażach w Chorwacji, obecnego przewodniczącego Donalda Tuska, został zaatakowany przez młodego mężczyznę. Mieszkaniec Nowego Targu najpierw odezwał się do Budki używając słów zwanych „nieparlamentarnymi” a następnie zaczął wymachiwać pięścią. Rozentuzjazmowany mężczyzna zaatakował dziennikarza lokalnego portalu i uszkodził mu kamerę.

  Podczas wywiadu, którego udzielił Budka “Wirtualnej Polsce” mówi: „W takich sytuacjach pan Jarosław Kaczyński powinien zabrać głos i potępić zdecydowanie wszelkie akty przemocy w życiu publicznym.” To my pytamy, czy Jarosław Kaczyński powinien zabrać głos także, gdy poseł Nitras atakuje i słownie i cieleśnie posłów i dziennikarzy. Może to Jarosława Kaczyński nie powinien milczeć, gdy w obecności obecnego przewodniczącego PO, Donalda Tuska atakowana i szarpana jest starsza kobieta? Zapytajmy może inaczej. Co pan Budka zrobił, gdy pod domem wzywanego na ratunek Kaczyńskiego zbierał się tłum pełnych agresji ludzi? Co zrobił pan Budka, gdy jego obecny przewodniczący w swojej inauguracyjnej przemowie zionął nienawiścią do drugiej strony sceny politycznej, czego następstwem może być rozgorączkowana krew. Czy pan Budka będąc przewodniczącym PO ukarał Nitrasa za jego agresywne zachowanie?

  Pan Budka miał okazję sam doświadczyć wojny polsko-polskiej na nowo roznieconej przez wezwanego na ratunek Platformie Tuska. Niech zatem teraz nie oczekuje koła ratunkowego od szefa partii, na którą działa zostały skierowane już dawno i właśnie wystrzelone.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, wp.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap