back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Co zlikwidować przy okazji szczepionki – podpowiadamy politykom PO

  Kto twierdzi, że ta cholera pandemia odeszła, nie wróci i nie będzie dziesiątkowała niech się ostro popukał w czoło. Jest, nie ma ochoty się z nami żegnać, a jej kolejne odmiany pukają do europejskich drzwi. Wariant Delta i Lambda i niedługo zabraknie alfabetu greckiego, by wszystkie odmiany wyliczyć. Dlatego tak ważne jest aby się szczepić, bo szczepionka daje największą odporność. Widać to na przykładzie Wielkiej Brytanii, gdzie ponad 70% populacji się zaszczepiło i wariant Delta buszuje po wyspach, ale ofiar śmiertelnych nie ma.

  Państwa różnie radzą sobie z zachętą do szczepień. W Katalonii, gdy pojawił się wariant Delta wprowadzono powtórnie nocną godzinę policyjną. W Grecji nie wejdzie się do lokalu bez certyfikatu covidowego. We Francji prezydent Macron zachęcił do szczepień w przeciągu kilku dni prawie 4 miliony ludzi zapowiadając zakaz korzystania z kawiarni, restauracji, kin, teatrów pociągów bez potwierdzenia szczepienia, przechorowania lub negatywnego testu.

  W Polsce przy okazji szczepień Platforma Obywatelska chce po cichutku pozbawić ludzi 500+. Wszak to program, który doprowadził do ich klęski, zatem jest najbardziej znienawidzonym. Poseł Tomasz Lenz z PO w sobotnim programie „Debata Tygodnia” w stacji Polstat mówił: „Trzeba zastanowić się nad tym, czy nie zwrócić się do osób, które otrzymują pomoc socjalną, 500 plus czy różnego rodzaju inne wsparcie socjalne – te osoby powinny, jeżeli zdrowie im na to pozwala, się zaszczepić”. W dzisiejszym programie publicystycznym stacji TVP INFO ze słów tych się nie wycofał. Konsultował ten pomysł ponoć wczoraj pod kościołem.

  Może podpowiedzmy już dzisiaj PO, jak poradzić sobie z innymi programami, które nie są ich i trzeba je szybko zlikwidować przy okazji szczepionki. Nieszczepionym emerytom zabieramy 13 emeryturę. Dzieciom nie zaszczepionych rodziców odebrać można podręczniki zakupione za wyprawkę 300+. Pracownikom nieszczepionym odmówić odejście na emeryturę w wieku 60 lub 65 lat.

  Szczepić się należy i basta. Potrzebne jest propagowanie zalet szczepionki. Politykom PO podpowiadamy, by z likwidacją czegokolwiek, co nie jest ich autorstwem, wstrzymali się do momentu, gdy społeczeństwo odda im władzę, co mamy nadzieję długo jeszcze nie nastąpi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, polsatnews.pl, tvpinfo.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap