back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Cyrograf Giertycha

  Jest środa. Od rana. Nie dziwi także, że od rana ludziska w internecie pytają, czy Giertych podpisał już cyrograf? Ultimatum Tuska zapewne ma moc do godziny 24, ale zainteresowanie jest ogromne i gorączka na twarzach pytających. Podobnie jest z nami. Też nie możemy się doczekać momentu, gdy Ordo Iuris będzie musiało zmienić zdanie na temat startu Giertych a w wyborach. Spodziewamy się bowiem, że Giertych już toczy krew, by podpisać cyrograf, który być może otworzy mu drogę do powrotu na łono ojczyzny.

  Zanim to nastąpi, musimy się uzbroić w cierpliwość, bo doba jeszcze nie skończona. Podobnie, jak Wojciech Wybranowski, który pisze na TT: „Czy już Giertych ogłosił, co z jego zdaniem na temat dopuszczalności aborcji? Pytam, bo w swoich SM jak na razie uskutecznia dość infantylne (ale bywa, że skuteczne) sztuczki socjotechniczne zmiękczające niechętny elektorat: „cudowna córeczka”, „nękany ukochany 87 letni tatuś”.” Dziennikarka Gazety Prawnej Barbara Kasprzycka tez przebiera nogami i pisze na TT: „Czy to dziś jest ten dzień, kiedy mec. Giertych wyznaczy granice piątemu przy kazaniu. Doczekać się nie mogę”.

  Biorąc wszystkie za i przeciw to i tak możemy się spodziewać, że dziś jest ten dzień, gdy Roman Giertych sprawi, że po śmierci nie anielski orszak będzie mu towarzyszył w przejściu w inny wymiar.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap