back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Człowiek bóbr” obnaża

  Tajemniczy „Człowiek bóbr” z Twittera dostarcza nam wiele uciechy. Podszywając się pod różne postaci świata polityki zamieszcza wpisy w ich imieniu, czym większości uczestników Twittera poprawia humor. Ostatnio było go mało. Właściwie przez dwa miesiące milczał w formie przybranej postaci. Zmieniło się to w dniu wczorajszym.

  Wczoraj nasz ulubiony trefniś podszył się pod Pawła Grasia. „TVPiS wam o tym nie powie, ale prezydent Biden miał z Brukseli wracać do USA i tylko dzięki zabiegom Przewodniczącego Donalda Tuska zawitał do Polski. PiSowi miała wystarczyć poprzednia wizyta Wiceprezydent Harris, a i ta była nadmierną nobilitacją” – napisał dowcipniś bóbr z wizerunkiem i loginem Pawła Grasia, najbliższego współpracownika Tuska.

  Nikt już się nie nabiera na zabawne wpisy „Człowieka bobra”, bo przytomni uczestnicy Twittera przy niewiarygodnych postach sprawdzają, czy w oznaczeniu nie kryje się @człowiek_bobr. Są jednak Ci, którzy przytomnością nie grzeszą, a wczorajszy kawał „Człowieka bobra” był dla nich informacją wiarygodną i wymarzoną. Tak chcieliby widzieć rzeczywistość, zatem natychmiast udostępniali wpis „bobra Grasia” mniemając, że jest on odzwierciedleniem faktycznego stanu rzeczy. Wśród tych geniuszy intelektu dziennikarka Newsweeka Renata Grochal, senator PO Stanisław Gawłowski, europoseł PO Jan Olbrycht, posłowie KO Aleksander Miszalski, Wojciech Saługa.

  Internet ubawił wpis „bobra Grasia”. Bardziej jednak Ci, których „Człowiekowi bobrowi” udało się nabrać. „To są prawdziwe krwawe skalpy” – napisał minister Maciej Wąsik dołączając scany udostępnień wpisu „bobra”. Podobnie czyni Daniel Liszkiewicz z TAI opatrując udostępnione scany komentarzem: „Poczet idiotów polskich”. Retweet Renaty Grochal komentuje inny z internautów pisząc: „Czołowe pióro „Newsweeka”, pani Grochal, znowu udowadnia, że ma iloczyn zamiast ilorazu inteligencji.”

  „Człowiekowi bobrowi” życzymy nieustającego dobrego humoru. Bez niego internetowa przestrzeń wiałaby nudą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap