back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy Miedźno odda drogę? Opozycyjne media żądają zwinięcia asfaltu!

  Kilka dni temu Premier odwiedził jedno z większych gospodarstw rolnych w miejscowości Miedźno w powiecie kłobuckim. Wizyta okazała się początkiem problemów Mateusza Morawieckiego. Opozycyjne media zareagowały błyskawicznie – Premier dojechał do miejsca swojej wizyty po świeżo wylanym asfalcie. Skoro włodarze wyremontowali ten kawałek drogi przed przyjazdem Morawieckiego, musiano to zrobić specjalnie dla niego – grzmiały nagłówki mediów.

  Lider KE wezwał, aby w trybie pilnym zerwać asfalt i przetopić na coś pożytecznego dla narodu. „Na przykład jakiś pomnik w duchu gender.” – powiedział. Opozycja wdrożyła również prace nad powołaniem komisji, która ma się przyjrzeć sieci dróg w Polsce – kiedy i przede wszystkim po co były kładzione. Możliwe jest, że dróg które wymagają rozbiórki jest w kraju dużo więcej.

  Do akcji przyłączyła się znana stacja telewizyjna z warszawskiego Wilanowa uruchamiając petycję do premiera Morawieckiego, aby w imię przyzwoitości drogę rozebrał sam. Jaki będzie finał całej sprawy, trudno przewidzieć. Czy Miedźno odda drogę?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap