back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy możliwa jest zgoda narodowa? Opozycjo! tego chcą Polacy

  Jeśli jeszcze raz Naczelna nałoży na nas obowiązek oglądania obrad polskiego parlamentu zastarajkujemy, jak polscy kontrolerzy lotu. Będziemy żądali dopisania do umów tzw. szkodliwego, bo to czego musimy wysłuchiwać z mównicy Sejmu nadwyręża nasze zdrowie. Oczywiście podniesienie pensji o 100% też jest przez nas brane pod uwagę.

  Od miesięcy, a nawet już lat czekamy na obudzenie się naszej opozycji. Liczymy na zgodę narodową. Było tak przy okazji pandemii, nalotu putinowskich imigrantów na granicy z Białorusią, wojny z Ukrainą, a teraz odcięcia gazu przez Rosję płynącego do Polski. Niestety, widać jest to niemożliwe, mimo, że życzyliby sobie tego wyborcy opozycji.

  Dziś debata nad odcięciem gazu. Premier Sasin i minister Moskwa zapewniają, że mamy zapasy, że komisarz europejska ds. energetyki chwaliła na wczorajszej komisji polski rząd, że wicekanclerz Niemiec podczas wczorajszej wizyty w Polsce mówił o dobrych skutkach polityki energetycznej Polski, by uniezależnić się od węglowodorów z Rosji. Jak będzie zapewne dowiemy się na jesieni. Jednak opozycja już dziś wie, że będzie źle i straszy Polaków.

  Poseł Nitras bredził coś z mównicy i nie chciał z niej zejść. Nie będziemy sobie zawracać głowy treścią jego wypowiedzi, mamy jedynie pewność, że to na czym grzał dzisiaj poseł Nitras, to było coś więcej niż Kawa. Pani poseł Maciejewska z Lewicy wykrzyczała z mównicy, jakieś bzdury o fermach wiatrowych. Poseł Kosiniak-Kamysz także podniesionym głosem. Podniesionym głosem o tym, że m.in to rząd PO-PSL chciał uniezależnić Polskę od dostaw rosyjskiego gazu, jakby zapomniał o czym jeszcze niedawno mówił Waldemar Pawlak, by podpisywać umowę na dalsze dostawy gazu z Rosji.

  Nam i wielu innym Polakom marzy się i śni nasza izba parlamentarna, która byłaby choć raz izbą zgody. Marzy nam się zgoda narodowa, jak w przypadku, gdy uchwalano Konstytucję 3 Maja. Aby Borys Budka uderzył się i zapewnił, że PO zrobi wszystko, by odblokować wypłatę pieniędzy na KPO, które dotąd umiejętnie blokowali. Aby Pan Czarzasty przyznał, że lewicowy premier Miller nie umiał inaczej, jak brać węglowodory z Rosji, bo tak nauczyła go matka-partia-PZPR. Aby Kosiniak-Kamysz przeprosił za słowa Pawlaka. Aby wszyscy chcieli choć raz wesprzeć rząd i pomóc. Pomoc bowiem dla rządu, to pomoc Polakom.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: sejm.gov.pl

  Photo: tvp.info.pl, sejm.gov.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap