wtorek, 5 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy pakt Ribbentrop-Mołotow nadal trwa?

  Ciemne chmury zbierają się nad Kanclerzem Scholzem i Niemcami. Już niemiecki “Bild” atakował Scholza, teraz dokłada mu “Der Spiegel”, który jest pismem sprzyjającym SPD. Rosjanie mordują tysiącami, a Niemcy wahają się przed wysłaniem broni, by ratować Ukrainę.

  Nie tylko niemieckie gazety nie sprzyjają Scholzowi i Niemcom. Brytyjski “The Telegraph” pisze na swoich łamach, że sankcjami należałoby objąć także Niemcy. „Ktokolwiek kupuje obecnie niemieckie produkty, faktycznie finansuje wojnę Putina” – pisze „The Telegraph” i dodaje „Z pewnością bliska jest chwila nałożenia sankcji na Niemcy”. Wg autorów tekstu rurociągami obecnie płynie nie gaz, a krew niewinnych ukraińskich cywilów: matek, dzieci, starców.

  Niemiecki Federalny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące eksportu do krajów poza Unią Europejską. Niemieckie firmy handlujące z Rosją odnotowały duży spadek. Jakoś nam tych przedsiębiorców nie żal podobnie, jak firm rosyjskich.

  Premier Mateusz Morawiecki zobowiązał się do rozmowy z Kanclerzem Scholzem. Chce go przekonać i do wysyłki ciężkiej broni do Ukrainy i do wzmocnienia sankcji. To syzyfowa praca mówią Polacy. Dawid Wildstein napisał na TT: Nie liczmy na „obudzenie się” Berlina. Nie obudziły ich rosyjskie deklaracje o kontynuowaniu ludobójstwa. Zrównany z ziemią Mariupol. Będę się układać z Putinem. To moralni bankruci Zadaniem przyzwoitych ludzi jest, żeby Berlin (i jego lokaje) nigdy już nie decydował o losie UE.”.

  Czy pakt Ribbentrop-Mołotow nadal nie wygasł?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: telegraph.co.uk, spiegel.de, twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap