back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy Rychu przekonał Mariankę?

  Wielki powrót Ryszarda Petru do polityki, a już cały internet kręci z niego bekę. Najpierw wrócił do partii, którą sam zakładał. Założył, udał się na wczasy na Maderę niekoniecznie ze swoją żoną i odszedł, a raczej został poproszony o odejście przez kolegów. Ci sami koledzy witają dzisiaj Ryśka na pokładzie tej samej partii, która zwie się Nowoczesna.

  Rysiek wrócił i od razu popędził do mediów. Media, to za duże słowo. Popędził do programu autorskiego innej znanej żony, Marianny Schreiber. Marianka też się pcha do Nowoczesnej, zatem Rychu może jej tą drogę utorować. Odpytywany przez nową panią dziennikarz, radośnie kiwał nóżką, jakby chciał tym gestem dać do zrozumienia, że chętnie z Marianką wybrałby się na jakąś cieplutką wyspę. Jest on przecież, jak koło ratunkowe, dla zaniedbywanych żon.

  Zaraz po wizycie u Marianki pojawił się wpis nowego-starego członka Nowoczesnej. Na twitterowym koncie podzielił się własną wizją Polskiego Ładu. „Zamiast Polskiego Ładu proponuję podatek liniowy w wysokości 16%”. Inni politycy zatrzymali swoją uwagę na wpisie Rycha. „Czy to program całej Koalicji Obywatelskiej” – pyta posłanka Lewicy Beata Maciejewska i dodaje: „Równo to znaczy sprawiedliwie. Sprawiedliwe podatki są wtedy, kiedy bogatszy płaci więcej niż biedniejszy. Proste #uczciwepodatki”. Paulina Matysiak również z Lewicy komentuje: „Większych głupot już dzisiaj nie przeczytacie”.

  Czy Rysiek przekonał Mariankę do podatku liniowego?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap