back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy Sikorski to „Po prostu idiota”?

  Radosław Sikorski nie daje o sobie zapomnieć. Nie daje nam Polakom, całemu światu, ale przede wszystkim rządzącym na Kremlu. Tym ostatnim robi on co chwilka jakąś przyjemność. Jeszcze nie umilkły echa Radkowego „Thank you, USA”, a już kolejna laurka dla kremlowskiego establishmentu.

  Sikorski był gościem Radia Zet i dyrdymały opowiadał. Może nie dyrdymały, a kremlowski przekaz prosto od druha Putina. „Rząd PiS myślał o rozbiorze Ukrainy? Myślę, że miał moment zawahania w pierwszych 10 dniach wojny, gdy wszyscy nie wiedzieliśmy, jak ona pójdzie, że może Ukraina upadnie. Gdyby nie bohaterstwo Zełenskiego i pomoc Zachodu, to różnie mogło być” – powiedział Sikorski w Gościu Radia Zet.

  Co siedzi w tym pustym łbie Sikorskiego nie wiemy. Wiemy jednak, że dziś w Moskwie otwierają kolejnego szampana. Podobnie jak my sądzą dziennikarze. Michał Wróblewski z Wirtualnej Polski pisze na TT: „Były szef MSZ sam ze sobą rywalizuje w wyścigu cytowań na Kremlu.”. „To jest czysto prorosyjskie działanie. Dla mnie ktoś kto tak mówi musi być niespełna rozumu lub agentem” – ocenia Wiktor Świetlik. „Skandalicznie głupia narracja, która i tak trafia do najtwardszego elektoratu” – zauważa Łukasz Pawłowski, a Blanka Aleksowska z Polska Press wręcz prosi o zmiłowanie siły wyższe i tak komentuje: „Nasz naczelny europejski dyplomata postanowił znów o sobie przypomnieć. Mało mu kompromitacji po „thank you, USA”. Chryste Panie, co to za dyletant, szkodnik i idiota. Po prostu idiota. Nie da się tego nazwać inaczej.”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Radio Zet, twitter.com

  photo: DOMENA PUBLICZNA/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap