back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czy warto trollować?

  Ten to ma życie klawe. Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, Donald Tusk siedzi sobie w uroczej Brukseli, zajada owoce morza popijając je szampanem i ciężko pracuje. Pracuje monitorując sytuację w ojczyźnie. Monitoruje i na bieżąco komentuje w mediach społecznościowych. Ilość wypitego szampana dla „popychania” ośmiorniczek powoduje, że czasami szybciej pisze niż myśli. Przyzwyczailiśmy się do tego faktu i przewijamy wpisy pana Donka bez pozostawiania komentarza. Niestety jesteśmy w mniejszości z tym ignorowaniem „złotych myśli” naczelnego ludowca Europy.

  Wczoraj po godzinie 18-stej korespondent z Brukseli, Tusk zamieścił wpis, w którym dał wyraz swojej niechęci do partii rządzącej w Polsce. To zapewne komentarz do procedowanej uchwały covidowej lub informacji premiera Morawieckiego na temat pandemii w Polsce, albo organizowania szpitala polowego na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wszystko jedno, wszak Tusk krytykuje każde posunięcie rządu PiS.

  Wpis miał takie brzmienie: „Wziąć całą władzę, by w chwili próby tchórzliwie uciekać od odpowiedzialności. Cały PiS”. Nie ogarniamy sensu, ale dają sobie radę Ci, którzy odwrotnie do nas postanowili pozostawić komentarz pod tweetem. Zbigniew Hołdys, naczelny wróg rządu PiS pisze: „oddać władzę niefortunnym następcom, a w konsekwencji w ręce tegoż PiS, to też mało zacna postawa”. Wiele komentarzy jest bardziej dosłownych i nawiązujących do słów naszego bohatera sprzed kilku lat: „Nie wyjadę do Brukseli, chce się zająć polskimi sprawami”. Tak zatem jeden z internautów zauważa: „Na temat ucieczki w chwili próby, to na Pana miejscu bym się nie wypowiadał”. Przypominają Tuskowi tytuły gazet z 2014 roku „Donald Tusk ucieka do Brukseli, a w Polsce ponad 26 mld złotych deficytu”. A na samej górze komentarz z największą ilością lajków: „Mieć całą władzę nad Polską, wyprzedawać majątek państwowy za grosze, zamiatać afery partii PO pod dywan, obrócić gospodarkę w proch, porzucić partię, s….ć do Brukseli i z daleka pouczać innych jak mają rządzić, trollując na Twitterze. Cały @donaldtusk #Tchórz”.

  Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap