back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czym się wyróżnia Borys Budka?

  Borys Budka, to dla nas szczególny przypadek. Właściwie niczym się nie wyróżnia. Chociaż…, wróć! Wyróżnia się tym, że przy każdym posiedzeniu Sejmu RP wchodzi na mównice, by zażądać przerwy. I to by było na tyle z tymi wyróżnikami. Chociaż…, wróć! Wyróznia się także najgłupszymi wpisami na Twitterze.

  Gdy Borys Budka zasiada przed swoim nośnikiem, by podzielić się z Twitterowiczami jakąś „złotą” myślą, możemy być pewni, że tego dnia wygrywa konkurs na bezmyślny wpis. Podobnie było i dzisiaj. „W niedziele poseł Kaczyński będzie w Gliwicach. W kinie „Amok”. Nazwa adekwatna do myśli prezesa.” – napisał Budka na TT. Napisał i zapewne myślał jaki to on jest dowcipny. Niestety dowcipu Budki nie zrozumieli uczestnicy Twittera, obserwujący konto Boryska.

  „Wystarczy powiedzieć „Kaczyński” i cała opozycja i sprawnazaraza w amoku” – napisał pod postem Budki pan Jacek. „Szanowny Panie Proszę nas pocieszyć i zapewnić nas, że nie jest Pan najmądrzejszą osobą w rodzinie… Prosimy…” – błaga kolejny internauta. „W zasadzie to pan codziennie jest w amoku.” – zauważa internauta o miłej nazwie „Kamyczek Biały”.

  I tak pan Budka kolejny raz udowodnił nam, że właściwie niczym mądrym się nie wyróżnia.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap