back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dla kogo komisja

  Kto z Was pamięta ile było sejmowych komisji śledczych? Ile i czego dotyczyły? Zrobiliśmy sondę w naszej redakcji. Dział grafiki moglibyśmy sobie odpuścić w naszej sondzie, bo rocznikowo mieszczą się na przełomie XX i XXI wieku. Daliśmy im jednak szansę i o dziwo okazuje się, że szefowa rysujących pań pamiętała o komisji ds Amber Gold. Pewnie dlatego, że pochodzi z Gdańska. Dział redakcyjny, bardziej posunięty w latach, zapamiętał komisję Rywina, którą śledził z wypiekami na twarzy. Później już pamięć się zaciera. Ups! Wróć, pamiętamy jeszcze tę od 120 letnich właścicieli warszawskich przedwojennych nieruchomości, żyjących gdzieś w Brazylii i obdarowujących pełnomocnictwami tzw. „czyścicieli kamienic”. Naczelna nie pamiętała chyba żadnej, bo na naszą sondę zareagowała upomnieniem, abyśmy wzięli się do pracy, a przecież sonda nasza była tytułem wstępu do pracy.

  Zastanawiamy się bowiem, czy prócz opozycji i Pawła Kukiza jest jeszcze ktoś, kto komisją sejmową ds Pegasusa jest zainteresowany? Gdyby nie panie i panowie z opozycji, nie wiedzielibyśmy, że ta senacka obraduje. No może jeszcze oglądacze TVN cokolwiek bardziej są zorientowani, bo TVN tłucze tę senacką na okrągło, by oglądającym „wtłuc” własną wersję wydarzeń. Oczywiście jedyną prawilną, tę tvn owską. No i jeszcze ten pomysł by nowa komisja sejmowa cofnęła się do pierwszej dekady XXI wieku, jak życzy sobie tego Paweł Kukiz. My nie pamiętamy, co robiliśmy przed tygodniem, a wzywani na komisję śledczą będą musieli wyspowiadać się ze swojego kalendarza sięgającego np. 2008 roku. Radzimy już dziś prezydium komisji, by przed przesłuchaniem, kierowała wezwanych przed jej oblicze na badania dziur w mózgu.

  Wracając do koalicji opozycja – Paweł Kukiz w w/w temacie. Może pamiętacie Państwo ten stek inwektyw lejących się na głowę Kukiza jeszcze przed kilkoma tygodniami. Nazywanie go zdrajcą, sprzedajną szmatą, draniem, kolaborantem. Dziś opozycja zmieniła front. Dziś dla Schetynów, Sikorskich i Tusków jest to demokrata w każdym calu. Najprzyzwoitszy z przyzwoitych.
  Droga opozycjo. Mamy prośbę. Zajmijcie się najpierw wnioskami z komisji ds reprywatyzacji. Opinię publiczną mniej porusza, który polityk, którego polityka miał na nasłuchu. Nas bardziej przejmują losy wyrzucanych na bruk mieszkańców warszawskich kamienic, którym Wasza komisja nie pomogła, bo Wasze sądy odrzucają decyzje komisji.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap