back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dla posadki wszystko

  Gdyby zorganizować wybory Miss Polityki wygrałby zapewne Władysław Kosiniak-Kamysz. Jego feromony przyciągają jak magnes. Na zalotny uśmieszek i mrugnięcie oczkiem nie mógł być obojętny Paweł Kukiz. Gładka gadka i zgrabna nóżka przyciągnęły zaś Jarka Gowina.

  Jeszcze do niedawna u boku Tygrysa występowała filigranowa małżonka, dziś swe tokowanie wokół lidera PSL zaczął bohaterski szef Porozumienia. Dla miłości do Władka postanowił porzucić swą dotychczasową połowicę. Dla pomyślności zalotów zmienia też poglądy. Och, jak my to znamy z życia doczesnego. Kto z nas nie słyszał o miłostkach, dla których mąż chciał wymienić starą wysłużoną żonę, która nic tylko porządki robiła, dzieci wychowywała i dbała o ognisko domowe? Zaniedbała się niewiasta, zatem trzeba było ją wymienić na lepszy model. Z czasem okazuje się, że blond piękność poza nogami do samej szyi nic nam nie ma do zaoferowania. Inaczej może być w przypadku blond Jarka.

  Senator Libicki na twitterowym koncie odtrąbił zmianę marszałka Sejmu. W związku z tym poseł Gowin w otoczeniu swojego lubego, wycofał się ze swoich poglądów. By królowa piękności uchyliła drzwiczki swojego ogródka, żąda wprowadzenia na króciutko Stanu Klęski Żywiołowej i w niepamięć puszcza teorię o wypłacie odszkodowań dla zagranicznych koncernów, co niechybnie wpłynie na pogorszenie się sytuacji materialnej państwa. Chyba że, jak na „króciutko”, to zagraniczni przedsiębiorcy nie zdążą się zorientować i o wypłaty nie wystąpią? Ogłasza też wybory w sierpniu, czym zadowoli Władeczka, bo słupki nie kłamią i do maja Tygrysek kandydata Bosaka może nie prześcignąć.

  Polityczne zdrady są jednak bardzo niebezpieczne. Jeśli posła Gowina umizgi do Władka doprowadzą do kryzysu rządowego w czasie pandemii, to może skończyć jak bohaterka „Chłopów”. Konsekwencji rozwiązłości naród może nie wytrzymać i w ruch pójdą taczki, wyściełane niekoniecznie atłasem.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, wpolityce.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap