back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Dlaczego Pani sobie to robi?”

  „Dlaczego Pani sobie to robi?” – zapytała na Twitterze dziennikarka Blanka Aleksowska. Kogo zapytała? Nie trudno zgadnąć. Pytanie skierowane było do eurodeputowanej Janki Ochojskiej. Choć dziennikarka pyta, to my raczej nie mamy wątpliwości, że pani Janka nie rozumie dlaczego. Ona już dawno odleciała i długo na ziemię nie wróci.

  Tym razem nasza Janka postanowiła skomentować przelot Prezydenta Czech na koronacje króla Karola. Oczywiście skomentować i przywalić naszemu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Zamieściła na Twitterze zdjęcie Czeskiego przywódcy w samolocie rejsowym do Londynu i dołączyła własny komentarz: „A czym poleciała polska para prezydencka Prezydenta Andrzej Duda? Na koszt społeczeństwa oczywiście. Fajnie by było mieć takiego Prezydenta jak Petr Pavel. Ale Czesi mają dobrze 😊.”

  Dla Pani Janki najstosowniej by było, gdyby nasza para prezydencka na koronację udała się z buta. Może jeszcze wpław, bo trochę wody trzeba było pokonać. Te samoloty rządowe należałoby oddać na złom, a z uzyskanych pieniędzy zasponsorować pani Jance specjalistę. Specjalistę, który pacjentów przyjmuje na kozetce.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap