Dlaczego Trump chce odkupić polską opozycję?

0
photo by pixabay.com (CC0) / Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0 / Wikipedia, license: CC-BY-4.0Images from president.gov.ua

Minimum jeden mld dolarów – tyle według ekspertów ma zaproponować Donald Trump za polską opozycję. Dlaczego amerykański Prezydent wysnuł taką ofertę i co chce zrobić z politykami po zakończeniu negocjacji? Okazuje się, że plany wobec „lewej strony” są ściśle związane z branżą filmową.

Spekulanci zastanawiają się kto stanie na przeciwległym krańcu stołu negocjacyjnego. Prezydent Duda jako główny reprezentant kraju? Mateusz Morawiecki w roli finansisty? Grzegorz S. jako lider opozycji? Każda odpowiedź jest wyłącznie przypuszczeniem.

Pewnikiem w sprawie jest wyłącznie fakt do czego potrzebna jest Trumpowi polska opozycja. 

Jak powszechnie wiadomo, Amerykański Prezydent od lat jest związany z przemysłem filmowym, za którym podobno tęskni. W chwili otrzymania oferty nakręcenia nowych odcinków kulowego Muppet Show, sam wysnuł propozycję przyjazdu do Polski celem zakontraktowania obsady.

Nie ma wątpliwości, że zatrudnienie polityków ruchów lewicowych będzie niekwestionowanym strzałem w dziesiątkę.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.