back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Dobre uczynki” opozycji

  Powiesiliśmy w redakcji tablicę „Dobre uczynki” Tablica wzbudziła wielkie zainteresowanie naszej Naczelnej i niewątpliwa radość, bo pomyślała zapewne, że chodzi o dobre uczynki na rzecz naszej pracy, a co za tym idzie jej chwały. Niestety Naczelna będzie zawiedziona. Na tablicy będziemy bowiem wieszali „dobre uczynki” opozycji i jej sprzymierzeńców na rzecz Prawa i Sprawiedliwości. Po kilku takich dobrodziejstwach Prezes Kaczyński powinien przestać się trudzić pracą w terenie, zaganianiem do tejże swoich członków. Prezes powinien wziąć kota na kolana i oddać się jakiejś ciekawej lekturze i głaskaniu kota, a opozycja za niego zrobi kampanię.

  Choć kilka takich ukłonów opozycji w stronę PiS było my zaczynamy z tablicą, na które zawisł dziś Paweł Wroński, dziennikarz „Gazety Wyborczej”, który popełnił tekst o delegalizacji PiS. Nie będziemy przytaczać wywodów pana Wrońskiego, bo nie chodzi o to, jak dziennikarz tę delegalizację sobie wyobraża. Wiemy natomiast po reakcji internetu, jak wygodne są dla PiS wzmiankowane publikacje.

  Profesor Stanisław Żerko na Twitterze udostępnia link do artykułu i opatruje komentarzem: „Paweł Wroński to stan umysłu. Dziś już w okolicach Tomasza Piątka.”. Sławomir Cenckiewicz pisze krótko: „Uwielbiam”, a w tym jednym słowie kryje się lawina kpiny. Kataryna nawiązuje do naszego wstępu i pisze: „To miłe ze strony stronników opozycji, że postanowili pomóc dołującemu PiSowi.”.

  Jesteśmy pewni, że do końca kampanii ściany całej naszej redakcji usłane będą tablicami „Dobre uczynki”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap