back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Domek na drzewie zamiast Belwederu

  Kandydat Szymon Hołownia już pewny jest swojej wygranej. Przekonał go o tym fakt popularności jego kanału na Youtubie. Udało się pani Jachirze przez Youtube posłanką zostać, to czemu Hołowni miałby się ten fortel nie udać w zdobyciu najwyższego stanowiska w państwie. Przecież znudzony siedzeniem w domu elektorat chętnie szuka rozrywki w internecie, a chłopak zapewne „Ma Talent”. Po co nudne briefingi na opustoszałych ulicach, skoro można elektorat wpuszczać w kanał na Youtubie.

  Popularność wygłupów kandydata w internecie kazała mu dostrzec szansę na epokowe zmiany. Jako prezydent nie będzie urzędował w Pałacu Prezydenckim, czy Belwederze. Głowy państw będzie bowiem przyjmował w domku na drzewie. Już zaczął go nawet budować. Zajęcie to zabrało mu cały weekend. Zamieszkały w nim misie i małpki, będzie też mieszkał prezydent Hołownia. Na drabince prowadzącej do „pałacu” rozłoży się czerwony dywan, a za limuzynę posłuży ptasi zaprzęg.

  Trzeba naród przygotować do oszczędności, która będzie potrzebna, gdy pandemia się skończy. Okazałe budowle obecnie urzędującego prezydenta wystawi się na licytację i tak podreperuje „schorowany” budżet państwa. Do jesieni nowe lokum będzie wystarczające, a na zimę kancelarię prezydenta można przenieść do igloo, nad którego konstrukcją pracuje już pierwszy minister pan Prokop. Wszak nie bez przypadku ma nazwisko po słynnym dozorcy z serialu „Dom” i dla niego to „małe piwo przed śniadaniem”.

  My już doczekać się nie możemy i z uwagą będziemy śledzili występy prezydenta-gwiazdora Hołowni na Youtube. Może prócz demagogii politycznej będzie nam dane dostrzec inne talenta pana Szymka. Może zagra na harmonijce ustnej, wykona piruet lub odtańczy breakdance, a może zbuduje też domek z kart, w którym będzie można zamieszkać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap